Zane Hartmane
Zanei "Dardedzē" šī bijusi pirmā sezona. Viņa aktīvi iesaistās kolektīva dzīvē, ieguvusi atzinību ne vien no dejotājiem, bet arī vadības un pat ieguvusi titulu par savu sirsnīgo un draudzīgo smaidu. Zane ne vien dejo, bet arī dzied korī, ko mēs par Zani vēl nezinām?

- Zane, kā Tev šķiet, kāpēc esi izvēlēta šai sarunai?

Laikam jau tāpēc, ka "Dardedzē" pievienojos salīdzinoši nesen jeb, kā teikt, esmu jauniņā.

- Pastāsti, lūdzu, kā Tu nokļuvi "Dardedzē"?

Iepriekš dejoju savā vidusskolas kolektīvā. Pēc vidusskolas beigšanas nolēmu, ka gribu vismaz pamēģināt dejot kaut kur citur. Draugs ieteica "Dardedzi". Teica, ka esot foršs un aktīvs kolektīvs. Nopriecājos, ka mēģinājumi nesakrīt ar kora mēģinājumiem un tā nedaudz trīcošām kājām aizgāju uz pirmo "Dardedzes" mēģinājumu.

- Tev šī ir pirmā sezona "Dardedzē", padalies ar saviem iespaidiem.

Ko es pirmo ievēroju, ka "Dardedzē" dejo ļoti, ļoti forši cilvēki. Sākumā likās, ka uz mani, kā jauniņo, skatīsies savādāk, bet tā nav. Vēl kas.. jā, "Dardedze" tiešām ir aktīvs kolektīvs.

- Kas Tev ir "Dardedze"?

Laikam vieta, kur iespējams piedzīvot dažādus aizraujošus notikumus kopā ar cilvēkiem, kurus tad nu saista tā dejot patika.

- Kas būtu tas viens vārds, ar ko Tu raksturotu "Dardedzi"?

Piedzīvojums

- Kura ir Tava mīļākā deja?

Es nevaru īsti saprast, vai nu man patīk gandrīz visas, ko esmu dejojusi, vai es vienkārši vēl esmu mīļākās dejas meklējumos, jo nevaru kādu konkrētu tā nosaukt.

- Vai ir kāda īpaša vieta, kur Tev vislabāk patīk dejot? Mēģinājumu zāle, kāda īpaša skatuve, varbūt pludmale vai tomēr kas cits?

Man patīk mēģinājumi neilgi pirms koncertiem. Tātad vieta ir vai nu mēģinājumu zāle, vai koncerta skatuve.

- Kāds, Tavuprāt, ir lielākais izaicinājums, ar ko "Dardedze" saskārusies šīs sezonas laikā?

Tā kā man "Greizais kompass" bija kas jauns, tad to arī uzskatu par tādu kā lielu izaicinājumu noorganizēt tik vērienīgas sacensības deju kolektīviem.

- Un kāds ir lielākais "Dardedzes" panākums, ar ko lepojies?

Nu, manuprāt, viens tāds ir pāriešana uz A grupu. Un vēl pašdarinātie tērpi, kroņi un kas tik vēl, es visu gan jau vēl nemaz nezinu.

- Smieklīgākais notikums, kas Tev nāk prātā no "Dardedzes" ikdienas?

Godīgi, tādu vienu smieklīgāko nemaz nevarētu pateikt, atcerēties. Smiets ir daudz, bet tāds īpaši smieklīgs notikums man tagad kaut kā nenāk prātā.

- Un tagad mazliet par Tevi. Tu mums esi ļoti aktīva meitene un runā, ka reizēm pat spēj atrasties teju divās vietās vienlaicīgi. Padalies ar noslēpumu, kā Tev tas izdodas!

It kā gribās teikt, ka tas nemaz nav tik grūti. Ja mēģinājumi nepārklājas, tad viss ir vienkārši. Grūtāk ir ar koncertiem, kas reizēm par spīti mēdz iekrist vienā dienā. Lai nu kā, galvenais laicīgi pabrīdināt vadītājas, un tad kaut kā viss nokārtojas.

- "Dardedze" ir varavīksne, tāpēc jautājums – kura varavīksnes krāsa esi Tu? Kāpēc tā?

Pa drusciņai no katras krāsas, jo visas varētu mani raksturot.

- Ja Tev ļautu izvēlēties kādu pasaules mērogā ievērojamu cilvēku un doties ar viņu galvu reibinošā ceļojumā, kurš tas būtu un kāpēc?

Ja man ļautu, drīzāk izvēlētos kādu sev tuvo cilvēku, tā es noteikti justos brīvāk un varētu labāk izbaudīt ceļojumu. Bet, ja ne, hmm, tad varbūt ar Orlando Blūmu.

- Kas ir tas, ko par Tevi nezina neviens "Dardedzes" dejotājs?

Patīk sēsties pie Volgas stūres, gribu vēlreiz pamēģināt izbraukt ar traktoru un ļoti ceru reiz stūrēt mocīti. Lai nu kā, man gribētos kaut vai pa reizei piesēsties pie dažādu veidu transportlīdzekļu (tādu gan, kas pa zemi pārvietojas) stūrēm, kaut vai uz pāris metriem :D

- Par ko Tu vēlējies kļūt bērnībā?

Nevaru saprast, vai es vienkārši neatceros, par ko vēlējos kļūt, vai arī tiešām man nebija īsti nekādas sapņu profesijas. Bet gan jau reiz iedomājos, ka gribu būt audzinātāja, skolotāja vai friziere.

- Kas ir tas, ko Tu gribētu iemācīties tuvākajā laikā?

Gribētu iemācīties daudz nekautrēties, izšūt ar` kādu kroni un nepamest lietas, darbus nepadarītus.

- Tavs novēlējums "Dardedzei"!

Nevienam, nevienam nepazaudēt vēlmi dejot, atrast tam vienmēr laiku un turpināt aktīvi darboties.

Ko par Zani saka citi:
- Ļoti jauka un pozitīva! Turpini smaidīt, jo tas tev piestāv!
LV | ENG
Instagram Facebook Twitter