Atklājam koncertsezonu Sabilē!!!

2017. gada 25. novembris, Sabile


Šī gada 25. novembrī Sabilē norisinājās mūsu šīs sezonas pirmais koncerts ar nosaukumu – "Mēs un draugi". Sabilē viesojāmies pirmo reizi, un tieši tāpēc varam apstiprināt, cik patīkami ir iepazīt un iegūt jaunus draugus no Kurzemes puses deju kolektīviem.

Diena sākās ar sportisku noskaņu Sabiles sporta namā, kur JDK Austris rīkoja sporta spēles ar jautriem un neredzētiem uzdevumiem! Cik patīkami arī mums bija piedalīties un izbaudīt citu sarūpētus uzdevumus, kas sagādāja daudz smieklu un pozitīvu emociju pilnus mirkļus. Tā bija iespēja atkal sajust, cik vienoti esam un varam būt!

Pēc sešiem izpildītiem kontrolpunktiem piedalījāmies noslēguma stafetē, kurā bez jautrības neiztikt, un mūsu lieliskie atbalstītāji bija ar mums! Kā jau pēc katrām sacensībām, sekoja svinīgā apbalvošana, kurā, protams, uzvarēja draudzība. Paldies JDK Austris par atjautīgajiem uzdevumiem un garšīgo kliņģeri!

Kārtīgi iesildījušies sporta zālē, mēs devāmies uz mēģinājumu, lai iesildītu ne tikai kājas, bet arī Sabiles Kultūras centra grīdu!

Pēc neilga mirkļa tas brīdis bija pienācis – koncerts! Uzvilkt tautastērpu, sajust emocijas, kas virmo ne tikai uz skatuves, bet arī skatītāju vidū, pasmaidīt deju partnerim, sadzirdēt skatītāju aplausus, aiztaisīt acis un saprast, cik skaisti ir būt dejotājam... tie ir brīži, pēc kuriem patiesi var sailgoties...

Paldies par iespēju sasildīties ar šīm emocijām rudens vakarā Sabiles Kultūras centrā.- Gerda -

LV | ENG
Instagram Facebook Twitter