"Dardedzes" ballē tiek ievēlēta jauna valde

2013.g. 15. marts, VEF Kultūras pils, Rīga

"Kāda dzejnieka namā notika reiz karnevāls...", nē, ne gluži karnevāls un ne dzejnieka namā, bet VEF Kultūras pilī 15. martā notika "Dardedzes" balle, kurā tika pasniegtas nominācijas, ievēlēta jauna valde, prezentēta šī pati mājas lapa un "Dardedzes" grāmata, kā arī teikti "paldies" vārdi, dziedātas dziesmas un dejotas dejas.

Jau gatavojoties šim pasākumam, zinājām, ka vēlamies, lai tas kļūst par jaunu tradīciju kolektīvā, lai ir ar svinīgu un tai pat laikā sirsnīgu noskaņu. Uzdevums gana nopietns, vai ne? Tā nu piektdienas vakarā, beidzot ikdienas darbus, "Dardedzes" dāmas un kungi sapulcējās VEF Kultūras pilī, saklāja galdus, ieņēma labākās vietas un noskaņojās burvīgam pasākumam. Lai arī tas sākās ar nelielām tehniskām ķibelēm, jau drīz vien skanēja pirmie tosti un vakara atklāšanas runas, pēc kuras vienojāmies kopīgā dejā, izgriežot ne vienu vien pagriezienu. Turpinājumā vēl dažas uzrunas un svinīga "Dardedzes" grāmatas atklāšana, kurā parakstījās katrs dejotājs, tā apliecinot savu piederību "Dardedzei".

"Dardedzē" tiek novērtēts laiks un enerģija, kas tiek veltīts kolektīva kopējam labumam, tāpēc arī šis pasākums neiztika bez lieliem "paldies". Tika teikts "paldies" meitenēm par čaklajām rokām un stundām, kas veltītas skaisto kroņu izšūšanai, paldies Uģim par spēku, kas patērēts nēsājot tērpus uz un no mēģinājumiem, par video un audio materiālu sagatavošanu kolektīva vajadzībām, Rolandam par mājas lapas izstrādi, Ilzei par "Dardedzes" mirkļu iemūžināšanu fotogrāfijās, Aritai par rokas turēšanu uz "Dardedzes" finanšu pulsa, Dacei, Reinim un Rūdolfam par mājīgo atmosfēru darba grupu laikā, un vislielākais paldies Evitai par neizsīktošo enerģiju, spēju motivēt tad, kad citiem vairs neko negribas, par skanīgajiem smiekliem un dzirkstelīti.

Šķiet, šī vakara atbildīgākais notikums bija balsojums par nominācijām un valdes vēlēšanas. Katram dejotājam bija iespēja nobalsot par, viņaprāt, piemērotāko dejotāju katras nominācijas saņemšanai un valdes amatu kandidātiem. Tradicionāli tiek pasniegtas balvas 7 nominācijās, savukārt kolektīva vadība izvirza sezonas labākos dejotājus. Tā, aplausiem skanot, par šenē (virpuļu) meistari tika iecelta Mairita, bet par par polkas meistaru – Reinis. "Kreisās kājas" titulu saņēma Kaspars, bet par smaidīgāko tika atzīta Zane H., bet gada debija dejotājam, kurš "Dardedzē" nav ilgāk par gadu, piešķirta Martai. Par aktīvisti atzīta Dana, savukārt priekšzīmīgākā dejotāja godalga pasniegta Rolandam. Par labākajiem dejotājiem 2012./2013. gada sezonā vadība atzinusi Reini un Mairitu, kuri savas prasmes demonstrēja arī balles apavos uz slidenās grīdas – atzinības godam nopelnītas!

Pēc nomināciju pasniegšanas bija pienācis brīdis valdes vēlēšanu rezultātu paziņošanai. Turpmāk "Dardedzes" prezidentes amatu pildīs Ieva, bet viņas vietniece būs Ilze M., bet par finansēm joprojām rūpēsies Arita. Par to, lai "Dardedze" vienmēr un visur izskatītos labi, turpmāk rūpēsies Marta, savukārt par to, lai vienmēr būtu skaidrība, pie kura nokļuvusi kāda tērpa detaļa, atbildīga būs Evita. Īpašu pārsteigumu bija sagādājusi arī "Dardedzes" repetitore Inta, kura teica "paldies" dejotājiem par lielo centību un izaugsmi – Intas "paldies" saņēma Zane Z. un Rasa, kā arī Roberts un Rolands.

Pēc daudzajām pateicībām un rezultātu paziņošanas atkal pievērsāmies dejām mūzikas ritmos, gardumu baudīšanai, sirsnīgam sarunām un skanīgām dziesmām. Runā, ka izturīgākie ballētāji sagaidījuši ne vien saullēktu, bet arī nākamā pasākuma rīkotājus, palīdzot tiem iekārtot telpu. "Dardedze" vieno ne vien krāsainus un azartiskus, bet arī ļoti atraktīvus, draudzīgus un izturīgus dejotājus, šis pasākums to tikai vēlreiz apliecināja, radot pārliecību, ka kļūs par vēl vienu skaistu tradīciju mūsu kolektīvā.

Paldies organizatoriem, esošajiem un bijušajiem dejotājiem, kā arī pacietības, izturības un enerģijas vēlējumi jaunajai "Dardedzes" valdei!

- Dana -

LV | ENG
Instagram Facebook Twitter