"Dardedze" izcīna 3. vietu "Liesmas Pludmales Kausā"

2013.g. 23. marts, BeachBox pludmales volejbola halle, Rīga

23. marts bija saulaina un karsta diena... ne gluži Rīgas ielās, bet Beach Box volejbola hallē, kur norisinājās pirmais TDA Liesma pludmales volejbola turnīrs "Liesmas Pludmales Kauss", gan. Šķiet, šis ir viens no lieliskākajiem veidiem, kā sagaidīt aizkavējušos pavasari, jo diena bija emociju- uzvaras prieka, zaudējuma rūgtuma, cerību un vilšanās- pilna.

Lai cīnītos par kausu, turnīrā piedalījās 20 komandas, pārstāvot 15 kolektīvus gan no Rīgas, gan Siguldas un Jelgavas. Ikviens bija ieradies, lai uzvarētu, tādēļ sacensību gars un intriga nerimās līdz pat pašām turnīra beigām, kur finālā sīvu cīņu aizvadīja TDA Liesma 1.sastāvs un TDA Rotaļa. Šajā turnīrā savu pārākumu, izturību un prasmes pierādīja Liesma, kas ieguva pirmo vietu un kausu, otrajā vietā atstājot Rotaļu, tomēr arī mēs, Dardedze, esam priecīgi par savu rezultātu, jo ieguvām godpilno 3.vietu, turklāt īpaši lepni esam par savu biedru Raiti Glāzeru, kurš ieguva turnīra vērtīgākā spēlētāja titulu.

Ikviens kolektīvs bija ieradies, lai mājās pārvestu uzvaru, tomēr kauss bija tikai viens, uz goda pjedestāla arī ir tikai 3 vietas, tādēļ, lai nezaudētu azartu un cīņas sparu, ikvienai komandai, kas neaizspēlējās līdz cīņai par goldagām, tika dota "otrā iespēja"- cīņa par Naģeždas kausu. Šo, ne mazāk nozīmīgo trofeju, ieguva TDA Kalve 2.sastāvs.

Mēs, Dardedze, bijām priecīgi šo dienu pavadīt kopā ar lielo dejotāju saimi, krājot uzvaras un atbalstot viens otru.

Paldies sakām Liesmai par plašo emociju gammu un iespēju šo dienu pavadīt ar sajūtu, ka vasara vairs nav tālu.

Lai jums visiem silts pavasaris!!!


- Līga K. -

LV | ENG
Instagram Facebook Twitter