Mēs varam, jo mēs darām – Danča kauss zāles hokejā

2013. gada 20.aprīlis, Olimpiskajā sporta centrā, Rīgā

20. aprīlī TDA "Dardedze" jau otro gadu piedalījās un sparīgi cīnījās TDA "Dancis" rīkotajā zāles hokeja turnīrā. Lai gan atbalstītāju pulciņš bija lielāks par spēlētāju komandu, tomēr cīnīties gribētāju netrūka, galu galā jo lielāks atbalsts, jo lielāks spars un ātrums spēlētājiem.

Visas komandas tika sadalītas divās grupās (mēs tikām vienā grupā ar TDA „Rotaļa”, TDA „Liesma”, deju kolektīvu „Pērle”, TDA „Gatve”), no kurām tālāk pusfinālā cīnījās divas labākās komandas no katras grupas.

Pirmajā spēlē cīnījāmies ar kareivīgi noskaņoto TDA „Gatve”. Diemžēl nelīdzēja Jaņuka precīzie un profesionālie norādījumi, jo rezultāts mums nelabvēlīgs – 2:3. Tā kā Kazāka solītie treniņi tā arī nenotika, tad zaudējām arī deju kolektīvam „Pērle”. Spraiga cīņa norisinājās ar Liesmu, kā rezultātā neizšķirts 2:2. Vienīgā uzvara mūsu kontā bija pret TDA „Rotaļa” (1:0). Kopīgais punktu skaits 4 un arī ceturtā vieta mūsu apakšgrupā.

Komandas vērtīgākais spēlētājs – Jaņuks. Paldies, ka turpini cīnīties mūsu rindās, dodot gan profesionālus norādījumus, gan - vēl jo vairāk - praktiski dodoties cīņā.

Sestdienas kuriozs. Arī Līga iesita vārtus. Malacis! Tā turpināt! Tikai nākamreiz gan labāk bumbu centies sist pretinieku vārtos. Bet viss beidzās mums labvēlīgi un Līgas iesistie vārti netika ieskaitīti, jo bumba bija jāizspēlē pretinieku komandai. Bija liels prieks, ka mūsu rindās cīnījās arī Līga.

Kopvērtējumā 7. vieta – nav slikti, bet ir, kur augt. Taču TDA „Dancis” zāles hokeja zelta kausu izcīnīja iepriekšējā gada uzvarētāji - TDA „Līgo”!

Protams, neiztika arī bez ballītes „Omes briljantos”. Katram kolektīvam tika sarūpēta lielā dzērienu bole, un jau pēc tās iztukšošanas ballīte iegriezās un dejas ritēja līdz rīta gaismai!

- Inita -

LV | ENG
Instagram Facebook Twitter