This is Sparta Dardedze!

2014. gada 22.februāris, 34.vidusskolas sporta halle

Ir 22. februāra rīts. Skaisti sapucējušies un ar Gatves kausu padusē, mēs devāmies uz Rīgas 34. vidusskolas sporta zāli, lai cīnītos un aizstāvētu savu uzvarētāja godu TDA Gatve organizētajā tautas bumbas turnīrā – Kauja pie Gatves: Buņģis dod atbildes triecienu! Bez mums pašiem skaistā kausa tīkotāju bija gana daudz. Visu dienu spēkojāmies ar TDK Imanta, TDA Teiksma, TDA Dancis, TDA Rotaļa, JDK Zalktis, TDA Rīdzenieks, TDA Sakta un mājiniekiem TDA Gatve.

Zālē valdīja saspringta, tomēr pozitīva atmosfēra – tiesnešu svilpieni, līdzjutēju atbalsts un pēdējie komandas kapteiņa norādījumi komandai. Varam lepoties ar galvu reibinošu cīņu, saliedētu komandu, skaļākajiem līdzjutējiem un vislabāko komandas kapteini – Mārtiņu. Paldies viņam!

Spēku un cīņas garu parādījām ne tikai uz laukuma, bet arī individuālajās sacensībās un aktivitātēs facebook.com, kur bijām ātri, veikli, radoši, stalti un spēcīgi.

Pēc kaujas devāmies uz klubu Mai–Tai, kur notika apbalvošanas ceremonija. Tātad, tagad mēs visi zinām, ka visātrāk gan mūsu, gan arī citu kolektīvu tērpus no autobusa evakuēs Ieva, bet par prieku asāku izjūtu cienītājiem to veiks Jānis. Ar Agnesi tumšā, šaurā ieliņā labāk nesaskrieties, jo viņai ir kārtīgs Buņģa krampis – apelsīnam nebija cerību. Vēl, par patiesu prieku un centību, ieguvām kāroto balvu par skaistākajiem tērpiem un galu galā sudrabs – 2. vieta!

Kaujas bija sīvas, atbalsts milzīgs un emocijas neaprakstāmas. Liels paldies TDA Gatve par lielisko dienu!

- Rasa -

LV | ENG
Instagram Facebook Twitter