Dardedzes pirts 2014

2014. gada 29-30.novembris, Vietalva

Novembra pēdējā nedēļas nogalē maksimāli visi Dardedzes dejotāji, tai skaitā bijušie un vēl topošie, bija sapulcējušies kādam par tradīciju dēvējamam pasākumam – „Dardedzes pirts” 2014.

Rīts bija sācies diezgan agri, īpaši no mūsu vidus pašizvēlētajai organizatoru delegācijai. Bet visi kā viens, ar interesi par gaidāmo dienu, devāmies Vidzemes augstieņu virzienā – uz Vietalvu, kur tik tiešām nokļuvām īstā ziemā.

Pēc ātras iekārtošanās posāmies nodoties jau pieminēto, cītīgo organizatoru rokās, kuri bija krietni parūpējušies par patīkamu atpūtu svaigā gaisā. Protams, sadevušies ciešos roku skāvienos, pasākumu atklājām ar kolektīva svarīgāko devīzi - „Es varu! Tu vari! Mēs varam! Cements!” – lai visi vietalvieši zinātu, kas atbraucis ciemos.

Pirms uzdevumu veikšanas vēl mazliet iesildījāmies, kā arī reizē tikām pie sava dienas hīta – par Poniju! :) Tad sadalījāmies trīs komandās, kura katra veica četrus uzdevumus, pārbaudot savu koordināciju pie Jāņa, veiklību pie Rūdolfa, loģiku un prāta asumu pie Uģa un Ievas.. Tomēr komandas tikpat labi pārbaudīja arī organizatoru pacietību, ar lielu entuziasmu mēģinot izpildīt uzdevumus arī pēc dotā laika limita, tā teikt challenge accepted!

Tikmēr mūsu foršā Ilze, rūpējoties par saviem dejotājiem, gatavoja uz ugunskura vārītu zupu, ko visi pēc tās nobaudīšanas atzina par labu esam.

Tad sekoja mirklis atelpai, kā arī vakara daļas priekšnesumu atsvaidzināšana atmiņā. Pamazām arī mums viesmīlīgi atvēlētās telpas pārtapa ballītes noskaņās. Turklāt atklājās, ka Dardedzes dejotāju vidū patiesībā mīt daudz Supervaroņu.

Līdzās jau labi zināmajam Betmenam, SuperMario, PowerPop girls, AngryBird, SuperMeitenei, Bruņurupucim Ninzja, kā arī prāvam pulciņam Kaķsieviešu bija ieradušies arī mūsu pašu I-mens, Polārā Superķepa un daudzi citi. Bet lai arī tikai uz mirkli, priekšnesumu laikā, mūs apciemoja arī Mr.Propers un Zeķubikšplēsis, viņi guva neviltotu uzmanību vakara garumā. Kad visi supervaroņi savu priekšnesumu laikā bija nodemonstrējuši savas superspējas, ballīte iegriezās vēl pamatīgāka, baumu kaste pildījās, pirtiņa karsēja un paši drosmīgākie Dardedzes varoņi pieņēma mūsu draugu – TDA Zīle Ice Breaker challange, lai mazliet atvēsinātu gaisotni. Vietējā upīte jau bija mazliet aizsalusi, tāpēc par ledus sarūpēšanu mums nenācās nopūlēties.. un viss tika paveikts godam! :) Ar jaunu sparu ballīte turpinājās līdz pat rītausmai.

Čaklākās dāmas savus deju biedrus modināja ar svaigi ceptu karstmaizīšu smaržu, kuras, protams, remdēja arī ballētāju apetīti. Kopīgo brokastu laikā tika uzzinātas arī jaunākās baumas un katrs Super-Dardedzietis tika pie super-aploksnītes, kurā bija sarakstīti daudz super-forši-vārdi, kas papildinās arī mūsu dejotāju bildes, tepat mājas lapas plašumos.

Tā nu visi gana apmierināti un atkal ar jaunu, pozitīvu emociju uzkrājumu posāmies atpakaļ uz savu ierasto vidi. Tomēr Vidzemei pēc mums nudien ilgi nevajadzēs skumt, jo mēs drīz plānojam tur atgriezties savai šī gada noskatītajai deju nometnei – Cesvainē!

Vēlreiz PALDIES mūsu lieliskajiem pasākuma organizatoriem un visiem, kas piedalījās un iesaistījās!

- elīna -

LV | ENG
Instagram Facebook Twitter