Trešajā ar pus` Adventē

Jā, Tu nepārlasījies, jo kā lai savādāk nosauc tieši vidu starp trešo un ceturto Adventi? Ierastā trešdienas mēģinājuma vietā 17.decembrī TDA „Dardedze” devās uz Kronberghausu, lai atjaunotu nedaudz piemirsto tradīciju un kopīgi ieskandinātu Ziemassvētkus pie mūsu mīļās vadītājas Ilzes. Šī noteikti ir viena no jaukākajām „Dardedzes” tradīcijām, jo kurš gan cits vadītājs pie sevis aicinātu visus dejotājus, lai kopā ceptu piparkūkas un pīrāgus?

Kamēr daži pirmie dejotāji jau cītīgi rosās pa virtuvi, rullējot mīklu un veidojot piparkūku eglītes un sirdis, tikmēr citi griež iecienīto un vienmēr pieprasīto rasolu, vēl citi gatavo gardas uzkodas, bet vēl citi – silto ziemas dzērienu.

Kad māja piepildīta ar smaržām, klāt ir arī dāvanu laiks. Šogad katram ir dots uzdevums – atrast kādu nelielu dāvanu, lai pašam un otram ir prieks. Tomēr nedomā, ka visi vienkārši apmainījās ar dāvanām, jo tā jau nebūs „Dardedze”, ja neizdomās, kā padarīt dāvanu saņemšanu interesantāku. Tā vietā, lai katrs dotos pie eglītes un skaitītu pantiņus, tikām sadalīti pa trim cilvēkiem un turpat uz vietas bija jāizdomā, kā nu nopelnīt savu dāvaniņu kopā tikko izveidotajā minikomandā.

Skanēja gan dzejoļi, gan tautasdziesmas, kopīgi dziedājām arī Ziemassvētku dziesmas. Tādā jaukā noskaņojumā tie, kuriem vēl nebija svētku sajūtas, noteikti to ieguva, savukārt tie, kuriem jau šī sajūta bija, to tikai padarīja īstāku.

Lai priecīgi mums un arī Tev šie gaišie un prieka pilnie svētki!

- Zane Z. -

LV | ENG
Instagram Facebook Twitter