Dardedze atdzimst kaujā pie Gatves

2015.gada 28.marts, Rīga

28. marta rīts Dardedzei iesākās pavisam kaujinieciskā noskaņojumā – bija pienācis laiks doties uz Rīgas 34. vidusskolu, uz TDA „Gatve” rīkoto tautas bumbas turnīru „Kauja pie Gatves: Cibiņa atdzimšana”. Lai arī pašiem vakarā gaidāma ikgadejā balle, nespējām atteikties no iespējas atgriest Zīdeņa kausu mūsu vadītājas Ilzes plauktā :) . Kaujā devāmies ar 5 vēl tikpat drosmīgiem un cīņai gataviem kolektīviem – TDA „Ačkups”, DA „Daiļrade”, DK „Latve”, TDA „Vektors” un pašiem TDA „ Gatve”.

Arī šogad pasākuma organizatori ir izdomas bagāti, un kā kopējā komandas noformējuma tēma bija noteikta „atdzimšana”, pie kuras realizēšanas dardedzieši naski ķērās klāt. Hmm, kā lai atdzimst? Izlēmām no Meksikas atvest mirušo dienas svētkus un attiecīgi noformējāmies – cītīgi 2 dienu garumā tika apzīmētas maskas, spēlētāji un līdzjutēji meklēja puķes, ko spraust matos un pogcaurumos, kā arī pēc ziemas guļas izpurināja savas priecīgās un vasarīgās drēbes. Rezultāts pamanāms – bijam košākā un reizē biedējošākā komanda zālē :) .

Spēles spraigas – komandā 6 puiši un 4 meitas, jāizspēlē katrai komandai ar katru, pēc tam vēl pusfināls un fināls. Dardedzieši malači – spēlēja aizelsušies, ķēra noklīdušās bumbas, nokausēja un retināja pretinieku rindas, kā rezultātā tika uzvarētas 8 spēles no 8. Komandu līdz uzvarai vadīja komandas kapteinis Mārtiņš, kurš īstajā brīdī gan iedvesmoja, gan norādīja uz stratēģiju, sapurināja. Milzīgs atbalsts bija mūsu skaļie līdzjutēji, kuru balsis ar spēcīgo „Dardedze! Dardedze!” lika saņemties, kad šķietami jau zaudējums klāt.

Rezultāts mums pavisam iepriecinošs – Zīdeņa kauss atkal uz gadu rotās vadītājas Ilzes plauktu, esam ieguvuši balvu par labākajiem tērpiem, bet puišu konkurencē visilgāk Brango Bertu noturēja mūsu Jānis S.

Rezultāti: 1. vieta – TDA "Dardedze" (jau otro reizi turnīra pastāvēšanas 3 gados :) ), 2. vieta – DA "Daiļrade", 3. vieta – TDA "Vektors", 4. vieta – TDA "Ačkups", 5. vieta - DK "Latve" , 6. vieta – TDA "Gatve".

Liels paldies TDA "Gatve" par uzaicinājumu piedalīties, pretiniekiem par spraigajām spēlēm, atbalstītājiem par gardajām balvām un našķiem dienas garumā. Cibiņš ir atdzimis un tiekamies nākamgad!


- Ieva -

LV | ENG
Instagram Facebook Twitter