Svētku mēģinājums

2015. gada 16. decembris, Kronberghauss

Brīnišķīgu Ziemassvētku noskaņojumu piedzīvoja Dardedzes jaunieši kārtējā mēģinājuma laikā – 16. decembra vakarā – Kronberghausā pie mūsu draudzīgā kolektīva lieliskās vadītājas ģimenes.

Pirmie ciemos ieradās daži nepacietīgākie puiši. Ilze noteikti būs piefiksējusi, kuri tie bija, un nu pamatoti varēs pieprasīt, ka turpmāk mēģinājumos šie arī ieradīsies paši pirmie. Pārējie arī nav likuši uz sevi ilgi gaidīt. Durvju zvans nepārtraukti ziņoja par kārtējiem atnācējiem. Jo vairāk cilvēku, jo jautrāk.

Ir parastas darba dienas vakars, bet šajā vakarā dardedziešiem ir īsts Ziemassvētku noskaņojums, ko esam radījuši paši sev. Fantastiskā kopības sajūta, skaļi smiekli, lieliska kompānija, sarunas visos stūros, spēles pie galda, jautrie priekšnesumi, prieks par sarūpētajām un par "nozagtajām" dāvaniņām, dažnedažādās uzkodas un dažāda stipruma dzērieni, mandarīnu smarža, galu galā rosols un svaigi izceptās desiņas - tas ir krietni vairāk, nekā vajadzīgs svētkiem! Neticami, ka rīt ir darba diena, bet īstie Ziemassvētki būs tikai pēc nedēļas! Neticami ātri paiet šīs dažas svētku stundas, bet tajās gūtais prieka lādiņš vēl ilgi mūs sildīs.

Ilze, Uģi, Kārli! Milzum milzīgs paldies par silto uzņemšanu!

Gaišus Ziemassvētkus un veiksmīgu Jauno gadu, Dardedze!- Aleksejs -

LV | ENG
Instagram Facebook Twitter