Ziemassvētku ritmika pie Roberta

Saka, ka ar cilvēkiem, kuri liek justies labi, kopā tiek pavadīts daudz laika. Tā arī mēs, lai arī tiekamies divreiz nedēļā mēģinājumos, labprāt tiekamies arī biežāk, lai pabūtu kopā un gūtu pozitīvas sajūtas, jo kopā jūtamies lieliski.

Ik gadu, kad zemi pārklāj sniegs un gaisā virmo prieks, „Dardedzes” dejotāji tikās Kronberghausā, lai ceptu piparkūkas un pīrādziņus, atcerētos smieklīgus piedzīvojumus un apmainītos ar laba vēlējumiem, kopīgi atzīmējot Ziemassvētkus. Tā kā nu jau mūsu pulciņš ir kļuvis kuplāks, šogad ciemos aicināja Roberts, piedāvājot nogaršot gan Ziemassvētkiem raksturīgus dzērienus, gan kopīgi pagatavotas vakariņas un vēl dažas izklaides, piemēram, klasisko Wonderful Life un karaoki. Mums taču patīk būt kopā, vai ne? Tas nozīmē, ka no šāda piedāvājuma nevar un nedrīkst atteikties.

Tā nu 22. decembrī pulcējāmies pie Roberta, lai turpinātu tradīcijas. Lai arī ārā valdīja ziemīgs dzestrums, drīz vien ciemiņi bija klāt un sākās rosība. Kamēr virtuvē tapa svētku vakariņas, un atklājās dažu dejotāju prasme un vēlme gatavot, citi pievērsās spēlēm, pārbaudot savas prasmes, virtuāli spēlējot basketbolu un braucot ar mašīnām. Saskaitot ēdienus uz galda un secinot, ka skaits ir atbilstošs un pat pārspēj obligāto, varēja sākt vakara oficiālo programmu – Ziemassvētku vakariņas. Kas gan būtu Ziemassvētki bez dāvanām! Tā nu pēc vakariņām varēja pievērsties eglītei un dāvanām, kas zem tās paslēpušās. Tā kā dzejolīši netika gatavoti, bet dāvanas gribējās, notika savdabīga izloze ar iespēju kādam „nozagt” viņa zem eglītes atrasto dāvanu, vietā sniedzot savu. Kas tik te neatklājās! Kamēr viens kārs uz konfektēm, otram gribas pakustināt smadzeņu krociņas, bet visām dāvanām arī kas kopīgs – čūska 2013. gada noskaņās.

Kas gan būtu dejotāju pasākums bez dejām un citām aktivitātēm, vai ne? Ja ir iespēja, labprāt uzdziedam un pasportojam kopā. Tā arī šajā vakarā – netrūka ne spēļu, ne kopīgas dziedāšanas. Protams, netrūka arī deju! Šoreiz gan mazliet neierastākā veidā, skatoties uz ekrānu un atveidojot gan Rihanna, gan Dirty Dancing un Slumdog Millionaire dejas. Sadalījāmies 2 komandās un tad nu gluži kā amerikāņu filmās – dance battle līdz plkst. 4 rītā. Kas to būtu domājis, ka daži puiši mūsu kolektīvā gurnus kustina labāk kā meitenes!

Jā, mēs esam atšķirīgi, katrs ar savu īpašo rozīnīti, taču tāpat kā krāsas, sanākot kopā, izveido dardedzi, mēs, sanākot kopā, esam „Dardedze” – mēģinājumos, koncertos un svētkos. Vienkārši tā, jo mums patīk būt kopā.


Paldies Robertam visa kolektīva vārdā par viesmīlību un sirsnīgo gaisotni!

LV | ENG
Instagram Facebook Twitter