Ir prieks kopā būt!

2016. gada 27.-28. februāris, Cesvaine

Pēc pagājušā gada nometnes Cesvainē visi vienbalsīgi nolēmām to padarīt par savu tradīciju, un tā nu šogad jau atkal devāmies uz nu jau pazīstamajām Cesvaines vidusskolas telpām, lai iemācītos dažas jaunas dejas, un darbotos ar jau zināmajām.

Šis gads Dardedzei viennozīmīgi ir izaicinājumu pilns, jo, gatavojoties TDA svētkiem Cēsīs, mums pilnīgi visas dejas ir jāiemācās, jo līdz šim tās nav bijušas mūsu repertuārā. Abas dienas izplānotas minūtes minūtē, pilnas darba, sviedru un, bez kā Dardedze nemaz neprot iztikt, smaidu. Pēc vairāku gadu pauzes atkal „kāpām” „Ābelītē”, meitenes vija vainadziņus un raisīja vaļā savus matu mezglus, puiši savukārt mēģināja noskaidrot, kas tos dūmus kūpināja, visi kopā rikšus laidām kumeliņu, meklējām, kas ir iekš tautas dvēselītes, un kur uguņi. Protams, tas viss neizpalika arī bez mazas zaļumballes.

Kas vēl? Tradīcijas rada tradīcijas, azartisks galda spēļu vakars ievilkās līdz agram rītam, smiekli, sajūtas, kopā būšanas prieks, un iedvesma atkal darboties jauniem spēkiem. Tieši tas, kas vajadzīgs!

Dienas paskrēja nemanāmi ātri, dejojot, mācoties, atkārtojot, kamēr puiši savās darīšanās, meitenes cītīgi apguva skatuves grima pamatus, par ko lielu paldies sakām Kristīnei. Neiztikām bez garšīgām un sātīgām maltītēm, ko sarūpēja cesvainieši, un mūsu nometne nebūtu iedomājama bez Cesvaines vidusskolas un mūsu vietējo dejotāju atbalsta. Tāpat tā nebūtu iespējama bez mums visiem un mūsu vienotības :) ES VARU, TU VARI, MĒS VARAM, CEMENTS!- Ieva -

LV | ENG
Instagram Facebook Twitter