Balle par godu mums pašiem!

2016. gada 1. aprīlis, Rīga

Dzīve ir svētki. Tai rotājumi nav vajadzīgi. Cilvēks, kas pārpilns deju prieka, pārvērš par svētku rotājumiem visu, ko viņš redz un piedzīvo...

Mums patīk svinēt svētkus arī tāpat vien. Visiem sanākt kopā klusā piektdienā un atskatīties, arī pasmieties uz pagājušajā sezonā iespēto! Kurš bijis aktīvākais, smaidīgākais, arī neveiklākais – padevies sulīgākais gada kuriozs!? Ko par mums patiesībā domā jaunie dejotāji? Pārsteigumu nudien bija daudz!

Kuri tad nākamajā sezonā varēs malkot deju smalko eliksīru no īpašajām “Dardedzes” glāzēm? Skaidri zinām, ka visas mikstūras nianses ir atklājis Artūrs E. un ieguvis kāroto debitanta titulu. Brūvēšanas lielo māku pierādījuši Agris un Zane K., kuri sasnieguši gada triumfu – gada labāko dejotāju tituls komplektā ar polkas un šenē meistaru titulu! Un vēl vairāk, Agris pierāda to, ka labākais dejotājs var būt arī priekšzīmīgākais! Ko tik ar smagu darbu nevar sasniegt! :) Tomēr gadu gaitā krātā pieredze rāda, ka visiem, pat labākajiem savas jomas meistariem, arī vīna mucām ir nepieciešams augstākās kvalitātes korķis. Varam lepoties, ka katru sezonu mums tāds ir, šogad šis gods, patiesi novērtēts deju biedru un vadības acīm – Arnis. Bet balle nav kārtīga balle, ja netiek šauts šampanieša salūts un dzēriens liets lielajā kristāla glāzē, ko šogad saņēma Rasa M. Viņa pārņem valdes vadības grožu no patiesi lieliskās Ievas. Un nav noslēpums, ka Rasa, pielietojot slepenās viltībiņas, izpelnījusies arī īpaši aktīvi un smaidīgi liet glāzē dziru visu nākamo gadu!

Tas vēl nebija viss, kas maģijas pielietajā vakarā bija darbu sarakstā. Godam uzņēmām jaunos dejotājus mūsu rindās – Ilzi V., Madaru V., Paulu, Lieni, Artūru E., Arni, Mārtiņu, kā arī Ievu D., kura ir mūsu sirdīs un dejo “Dardedzes” Austrālijas filiālē. Protams, nedrīkst aizmirst mūsu jauno repetitoru Kristapu, kurš tagad arī slēdzis kontraktu uz mūžu. Nav nozīmes amatam, jo jauns paliek jauns. :)

Tik daudz paldies jau tika sacīts, bet dažus vēl nedrīkst aizmirst. Mēs esam vienoti un spēcīgi, jo mums ir betonēts pamats – tie daži uzticamie, nelokāmie, kas dejo vairāk kā 10 gadus. Paldies Jānim Li., Ingai, Uģim, Reinim, Madarai, un, protams, mūsu vadītāja Ilzei. Vadības labajām rokām – Edžiņam un Kristapam!

Kad visas balvas izdalītas, paldies pateikti, dejotāji atgriezās tur, kur tiem ir īstā vieta – uz deju grīdas! Ballīte skaļa, traka, līdz rīta gaismai, jo ja “Dardedze” tradicionāli visās ballītēs paliek pēdējie, tad savās pārspēj visus rekordus, jo neviens nedzen gulēt! :D- Rasa B. -

LV | ENG
Instagram Facebook Twitter