Nacionālie ēdieni pirtī

2016. gada 26.-27. novembris, Vietalva

Ballīte kolektīvam?! Nē, tas pavisam noteikti ir kas daudz labāks un foršāks. Kas tieši ir Dardedzes pirts pasākums? Tas ir lielisks brīdis, kad iepazīties un sadraudzēties ar kolektīvu.

Ko tieši mēs darijām, kur bijām, ko piedzīvojām? Bijām Vietalvā, mazā pirtiņā. Man kā jaunajai dejotājai šis bija pirmais pasākums. Tik tiešām, jauka, maza vieta, tālu no Rīgas, kur ir iespējams pilnībā atpūsties no pilsētas steigas un trakuma.

Tātad, ko mēs tieši tur darijām? Aizbraucām rīta pusē, satikāmies, sagaidījām cits citu. Visi bijām saģērbušies silti un ērti, jo laiks mūs īpaši nelutināja. Sākām ar sportiskām aktivitātēm svaigā gaisā, par spīti laikapstākļiem. Bija interesanti piedzīvojumi uzdevumos, man personīgi ļoti patika tas, ka mūs sadalīja komandās tā, lai esam gan vecie, gan jaunie dejotāji. Manuprāt, tas ir lielisks veids, kā iepazīties ar kolektīvā esošajiem dejotājiem, jo tomēr, tie vairs nav mēģinājuma brīži, bet ir laiks, kad var pārbaudīt prasmi darboties kopā. Uzdevumi bija diezgan grūti, bet mēs lieliski tikām galā. Izmirkuši, nosaluši, bet bija fantastiski! Tad gardās pusdienas, ko Ilze mums pagatavoja, kamēr pildījām uzdevumus. Tieši tās ir lietas, kas saliedē.

Kad bijām sasildījušies, pārģērbušies un gatavi vakariņām, devāmies pie bagātīgi klātā galda ar latviešu nacionālajiem ēdieniem, ko sarūpēja mūsu rosīgās meitenes! Viss bija ļoti garšīgi un DAUDZ, bet tas jau nekas, mēģinājumos viss tomēr tiek nodejots.

Pēc vakariņām turpinājām priekšnesumu demonstrācijas. Tas bija smieklīgi, jo gatavojāmies tam kā nu kurš. Citi ļoti ilgi, pārdomāti, ciemojoties viens pie otra arī darba dienās, bet citi ātrā steigā, neilgi pirms priekšnesuma. Lai nu kā būtu gājis, visi priekšnesumi bija izdevušies un lieliski! Bija jautri!

Protams, pēc priekšnesumiem sākām vakara jautro daļu. Es Jums teikšu vienu, Dardedze ir viens ļoti enerģisks kolektīvs! Skaļi dziedāt, dejot un smieties līdz rīta agrumam ne visiem izdodas!

Tas bija ļoti jauks, pat fantastisks pasākums divu dienu garumā. Bija iespēja iepazīt cilvēkus no citas puses, kad tu saproti, ka var parunāties arī par citām lietām, kā ne tikai deju soļiem, un var kopā dziedāt un smieties! Ko lai saka, ar kolektīvu “Dardedze” joki mazi, ja esi iekļuvis koktīvā, tad prom tik viegli netikt!

Priekā par lielisku kolektīvu!- Līga T. -

LV | ENG
Instagram Facebook Twitter