Liesmas volejbola kauss (2017)

2017. gada 11. februāris, BeachBox


Decembra sākumā pār dejotāju galvām pāršalca satraucoša ziņa – gaidāms TDA “Liesma” pludmales volejbola turnīrs! Daudzi kolektīvi jau pieteikušies, vietu skaits turnīrā ierobežots, līdz Dardedzes dejotāji arī nolemj – nav ko stāvēt maliņā, jāņem bumba rokās un jālec smiltīs iekšā! Sacīts – darīts, esam pieteikušies, kalendārā 11. februāra ailē ar lieliem burtiem ierakstīts VOLEJBOLS.

Tāpat kā pirms koncertiem ir deju mēģinājumi, tā arī pirms volejbola turnīra – kopīgi treniņi. Izrādās, starp dardedziešiem paprāvs pulciņš māk ne tikai polku nogriezt ar aizvērtām acīm, bet arī tādi termini kā servēt, uzcelt, gremdēt un bloķēt nav sveši. Tā nu daļai dejotāju nedēļas kalendārs papildinājās ar vēl diviem vakariem “Dardedze” kompānijā – pirmdienas, trešdienas deju mēģinājumi, otrdienas un piektdienas – volejbola treniņi.

Sagatavošanās laiks paskrēja nemanot, un klāt jau bija 11. februāra sestdienas rīts. Komanda saviļņota satiekas BeachBox pludmales volejbola laukumā. Šī gada vienojošā pasākuma tēma bija „Lieliskais piecinieks”. Komandas tēla izveides „prāta vētra” par šo tēmu – lieliskais piecinieks – pieci spēlētāji laukumā – kā vienas plaukstas pieci pirksti. Talkā nāk bērniem paredzētās pirkstiņkrāsas, kuras viegli var izmazgāt no drēbēm, un visi spēlētāji burtiski noklājas ar krāsainām plaukstām gan uz drēbēm, gan uz ķermeņa. Krāsaini un vietām pat pikanti. :)

Atskan pirmās svilpes sauciens, un pirmā bumba lido pāri tīklam – spēles ir sākušās. Pirmā spēlē nebija mūsu „zvaigžņu spēle” – nebijām vēl pamodušies / iesildījušies, uz laukuma manāms satraukums un bumba it nemaz neklausa tā, kā klausīja vēl iepriekšējā vakarā treniņā. Pirmā spēlē zaudējums, bet nenokaram degunus, komandas apspriedē izrunājam stratēģiju un kļūdu analīzi, esam gatavi atkal lekt smiltīs. Turpmākās 3 spēles tomēr vēl nākas atzīt pretinieku pārākumu, līdz notiek lūzuma punkts, piespēles kļūst precīzākas, saspēle garāka, gremdes gremdējošākas. Emociju uzplaiksnījums – pirmā uzvara šajā turnīrā, kurai seko vēl 2 uzvaras. Mūsu grupas pēdējā spēle pret DK „Bramaņi”. Izšķiroša spēle. Svilpe, serve, spēle sākas. Rezultāts gandrīz visu spēli teju līdzvērtīgs, skaitļu starpība uz tablo niecīga, kas uztur adrenalīna līmeni samērā augstu! Ļoti sīvā cīņā tomēr izdevās iegūt uzvaru, bet diemžēl kopējo punktu skaits un citu komandu savstarpējo spēļu rezultāts tomēr nav mums labvēlīgs – turpmākajās play off spēlēs cīņā par kausu nepiedalāmies.

Vakarā krāsaino plaukstu izrotātais volejbola tērps tiek nomainīts pret balles kurpēm, kleitām un krekliem – pošamies uz apbalvošanu un turnīra noslēgšanas svinēšanu. Kas var būt labāks kā pēc labi pavadītas dienas volejbola laukuma smiltīs, izgriezt kādu virpuli uz deju grīdas ballītē!

Paldies TDA “Liesma” par noorganizēto pludmales volejbola kausu! Bija ļoti patīkami februāra aukstumā paspēlēt bumbu pludmales smiltīs. Kā arī paldies par iemeslu izveidot kolektīva volejbola komandu! Trenējāmies pirms turnīra un turpināsim to darīt arī turpmāk – jo līdz nākamajam kausam jau vairs palicis mazāk kā gads, vai ne? :)- Linda -

LV | ENG
Instagram Facebook Twitter