Ir prieks dejot kopā!

2017. gada 25. – 26. februāris, Cesvaine


Katram ir tāda vieta, kur vienmēr prieks atgriezties. Mums, visiem kopā, ir prieks katru gadu kādā agrā, ziemīgā rītā aizlaisties no Rīgas un pazust tālu, tālu prom Cesvainē.

Dienas grafiks, kas piesprausts pie sienas un arī katram kabatā, nepielūdzams, sastādīts pa minūtēm. Aizveram acis, ieelpojam gaisu dziļi plaušās un ar smaidu sejā SĀKAM! :)

Nedaudz citādākam mēģinājuma sākumam, mūs improvizācijas mākslas pavadībā izkustina talantīgais Jurģis. Iemācāmies sajust un saklausīt vistuvākās lietas, viens otru un arī koncentrēties tālu aiz skolas sienām. Kā nu ne, esam viens vesels!

Dienas laikā centīgs darbs pie katras dejas, 5 minūšu pauze un atkal dejas. Šķiet, ka mums nekas nav par grūtu, jo smiekli, pat brīžam nekontrolēti, un kuriozi pavīd visas dienas garumā. Pēc brīža, paskatoties pulkstenī, jau 12 jautras deju stundas pavadītas. Laiks atvilkt elpu un, protams, nedaudz paballēt.

Uhh, kas tik ballītē nenotika! Vakara grandiozākais notikums noteikti bija ballīšu karalienes titula svinīgā nodošanas ceremonija. Baumo, ka bija diadēmas, sarkanais paklājs un šampanietis.

Nākamajā rītā esam moži, izdejojam nometnes kopsavilkumu un dodamies atpakaļ uz Rīgas pusi! :)

Lielu paldies sakām Cesvaines vidusskolai par viesmīlīgo uzņemšanu, jūs esat fantastiski!- Rasa B. -

LV | ENG
Instagram Facebook Twitter