Atskats uz koncertu "Ar vēju matos, starp savējiem"

2013.g. 27. janvāris, VEF Kultūras pils, Rīga

„Dzīve ir sapnis, piedzīvojums, kas pacels tevi debesīs. Laipni lūgts meistarklases deju šovā. Vīrietis ar pašcieņu un meitenēm, pie 30 krūšturiem, stilīgi vieno mūs. Mēs esam spēks, spēks un potenciāls brīvsolī. Profesionāļi iesaka, nāc pie mums! Cik garš, tik garš un iemīli pankūkas!”

Ar šādiem košiem, Dardedzes dejotāju pašsacerētiem vārdiem sākās Ilzes dienas koncerts. Mūsu mērķis bija radīt sajūtu – ar vēju matos, starp savējiem –, tādēļ uz svinībām uzaicinājām savus draugus, JDK ”Vainags” un BDK „Altona”.

Kā jau reizēm gadās, bez lapiņās ierakstītā scenārija, notika arī dažas neparedzētas lietas aizkulisēs. Tomēr, pieturoties pie Karlsona stratēģijas, tikām ar visu galā, sasniedzām augstāko meistarības pakāpi. Pašu darinātos Bārtas kroņus šuvām vēl koncerta laikā starp nevaldāmajām pārģērbšanās reizēm, steidzīgajiem soļiem uz skatuves un dimanta spožuma smaidiem.

Par spīti visam, bijām īsti meistari uz deju grīdas, lējām prieka asaras un skūpstījām vārda dienas gaviļnieces. Kā jau iepriekš esam Jūs brīdinājuši: „Tiks zagtas sirdis, jo atnākot uz Dardedzes koncertu, aiziet sveikā nebūs iespējams, pie tam – rezultāts ir neatgriezenisks."

- Rasa -

LV | ENG
Instagram Facebook Twitter