"Dardedze" apmeklē TDA "Zīle" Forumu 2013

2013.g. 2. marts, Ķekavas k/n, Ķekava

Vējš mētā virpuļus un sniegs putina. Šķiet, marts ir aizmirsis, ka tas ir pavasara mēnesis. Šis ir īstais brīdis, kad sestdienas vakarā meklēt siltas sajūtas. Tāpēc bruņojušies ar gandrīz 2l ietilpīgu blašķīti, kas piepildīta ar Upeņu balzāmu, milzu kūku, paštaisītiem magnētiņiem tautisko rakstu ieskaņās un kaudzi Rexona dezodorantu, TDA "Dardedze" un VPDK "Dardedze" 11 cilvēku sastāvā devās ciemos pie TDA "Zīle" uz Ķekavu. "Zīle" svinēja piekto atjaunoto forumu, un šis bija trešais gads, kad varējām būt līdzās draugu statusā.

Iesākumā ar kopīgu Polonēzes soli iedejojām zālē, kam sekoja vadītāju uzruna ar gada apskatu par padarīto un virkne cildinājumu aktīvākajiem un pašaizliedzīgākajiem "Zīles" dejotājiem. Pēdējais nopietnais darbs šajā vakarā - prezidija ievēlēšana - un ballīte var sākties! Jauno dejotāju un arī visus pārējos priekšnesumus kā jau katru gadu gaidījām un vērojām ar īpašu aizrautību, jo "Zīles" humors un izdoma nebeidz pārsteigt. Vakara gaitā suminājām Zīli ar līdzpaņemtajām dāvanām, kuras mūsu draugiem dikti jo dikti gāja pie sirds. Kopā ar taustāmajiem un dzeramajiem labumiem uzdāvinājām arī jaunu tradīciju, proti, "kreisās kājas blašķīti". Tas nozīmē, ka turpmāk saliedējošo blašķīti uz kopīgajiem pasākumiem piepildīs tas dejotājs, kuram iepriekšējā koncertā deju soļi visvairāk ķērušies.

Par īpašu gaisotni parūpējās "Zīlei" uzticīgais fotogrāfs Juris no Fotoatalje, kuru vērot darbībā vien jau ir izklaide, nemaz nerunājot par tiem brīžiem, kad paši varējām stāvēt objektīva priekšā.

Dancojot līdz rītam un cienājoties ar "Zīles" sarūpētajiem gardumiem, pierima arī sniegputenis un vēja virpuļi.

Liels paldies TDA "Zīle" par lielisko pasākumu! Ar prieku gaidīsim tikšanos ar jums maija atskaites koncertā, kam kā neatņemama sastāvdaļa būs arī vakara balle.

- Dace -

LV | ENG
Instagram Facebook Twitter