Labs darbs un pelnīta atpūta

2013.g. 26. marts, Zelta Boulinga centrs, Rīga

Ir labi pastrādāts – jaunie brunči sanākuši kupli, ņieburi ļoti glīti un kroņi mirdzoši, tāpēc visa čaklā šuvēju komanda kā dāvanu ieguva iespēju "pamētāt bumbas" Zelta boulinga centrā.

Otrdienas, 26. marta, vakars izvērsās azarta un emociju pilns. Kopā sanāca astoņi tērpu šūdinātāji un pierādīja savas prasmes arī boulinga spēlē. Jāteic uzreiz, ka panākumi bija mainīgi – te vienam labāk veicās, te jau citam, taču cīņā par lielāko punktu skaitu iesaistījās visi. Un katram bija savs triks veiksmīgākai vai, pareizāk sakot, prasmīgākai bumbas ripināšanai: ātrums, spēks, īstās gurnu kustības, nostiepts purngals, un reizēm pat precizitāte.

Multiplikācijas filmas cienīgs skats izdevās mūsu mazākajai dejotājai Līgai, kas lidojumā ar boulinga bumbu devās arī pati. Kolēģi izsmējušies, pati bez ievērojamām traumām, un arī daži ķegļi apgāzti!

Darba diena nebija nogurdinājusi Aritu – ar vieglu roku viņai trīs reizes pēc kārtas izdevās nogāzt visus ķegļus, līdz ar to iegūstot cienīgus 152 punktus spēles beigās. Arī Ineta trīs reizes pēc kārtas saglabāja nemainīgu ritmu spēlē – 9/, 9/, 9/.

Vakars bija izdevies ikvienam, kurš atnāca.


Rezultāti:

Arita 152 punkti
Normunds 114 punkti
Ineta 114 punkti
Evita 112 punkti
Inita 100 punkti
Guna 90 punkti
Rasa 89 punkti
Līga Š. 82 punkti
Linda (...)
Līga K. (...)

- Ineta -

LV | ENG
Instagram Facebook Twitter