Koncerts "No pūra lādes"

2013. gada 18. maijs, VEF kultūras pilī, Rīga

Šī gada 18. maija svelmainajā dienā TDA "DARDEDZE", VPDK "DARDEDZE", TDA "ZĪLE" un VPDK "VIJA" priecēja skatītājus ar aizraujošu koncertu, kurā no pūra lādes izvilka pašas skaistākās dejas. Tās stāstīja par jaunību, mīlestību, darba tikumu un dabas ritumu.

Vienu no koncerta daļām jo īpašu padarīja kapela "Klabatas", kas ļāva izjust burvību, kāda ir tik pierastās deju mūzikas fonogrammas vietā dejot dzīvās mūzikas pavadījumā gluži kā senos laikos! Koncerts bija sirsnīgs, aplausi skaļi, deju soļi viegli un smaidi plati.

Turpinājumā – ballīte. Katrs kolektīvs bija sarūpējis kādu priekšnesumu. Dejotāji parādīja, ka deju "Pie Daugavas" var ne tikai nodejot, bet arī caur kora dziedājumu atklāt tās dziļāko domu un jēgu, kur meklējami pirmsākumi un kāda varētu izskatīties kamasutra latviešu gaumē, kā arī paši no savas pūra lādes cēlām ārā to, kas kādreiz bija varen labi izveidots, bet kādu laiku gulējis lādes dibenā. Vakars paskrēja ātri, taču atraktīvā garastāvoklī, spēlējot spēles un dejojot pie iemīļotās mūzikas.

Pēc jaukā pasākuma ar jaunām pozitīvām emocijām turpinām gatavoties "XXV Vispārējiem latviešu Dziesmu un XV Deju svētkiem". Tiekamies Daugavas stadionā!

- Zane Z. -

LV | ENG
Instagram Facebook Twitter