"Greizas kompass 2013" satricinās Kuldīgas apkārtni

Ir pienācis krāsainais rudens laiks, kas nozīmē, ka drīzumā notiks tautisko deju mīļotāju gaidītākais pasākums - „Greizais kompass 2013”. Šogad tas notiks 5. oktobrī Kuldīgā, kopā pulcējot vairāk kā 600 dejotājus, kas pavadīs piedzīvojumiem bagātu dienu mazpilsētas smalkajā retro stilā.

TDA "Dardedze" un VPDK "Dardedze" rīkotās orientēšanās sacensības "Greizais kompass" ir lielākais tautas deju kolektīvu pasākums, kas šogad noritēs jau 6. gadu pēc kārtas. Orientēšanās sacensību "Greizais kompass" mērķis ir saliedēt deju kolektīvus ārpus deju zāles. Šīs sacensības ļauj izpaust ne tikai fiziskās spējas, dejotāju komandas garu, bet arī spējas tikt galā ar dažādiem atjautības un veiklības uzdevumiem.

Šīs sacensības katru gadu vieno aizvien vairāk dalībniekus, no 150 dalībniekiem pirmajā gadā, līdz pat vairāk kā 600 dalībniekiem 2012. gadā. Lai šīs orientēšanās sacensības būtu īpaši azartiskas un interesantas, katru gadu tiek mainīta pasākuma norises vieta. Līdz šim "Greizais kompass" ir noticis Rīgas centrā, Siguldā, Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā, Tērvetes dabas parkā un Āgenskalnā/Torņakalnā.

Šī gada „Greizais kompass” tiks atklāts 5.oktobrī pulksten 9.30 Kuldīgas Pilsētas laukumā. Sacensībās ar spēkiem un atjautību mērosies 26 kolektīvi: “Abi Divi", “Bitīte/Auda", “Bramaņi", “Čiekurs" (jaunieši), “Čiekurs" (vidējie), “Daiļrade" (jaunieši), “Daiļrade" (vidējie), “Dancis", “Dejotprieks", “Dzīpars", “Gatve", “Grieži", “Jaunība", “Liesma", “Līgo", “Pērle", “Ritenītis", “Rīdzenieks" (jaunieši), “Rīdzenieks" (vidējie), “Rotaļa", “Swedbank", “Uguntiņa", “Ūsiņš", “Vektors", “Zalktis" un “Zīle".

Arī šogad pasākuma organizatori būs sarūpējuši jaunus, atraktīvus un viltīgus uzdevumus kontrolpunktos, lai dejotāji varētu kārtīgi izpausties un pārbaudītu savas fiziskās spējas neierastos apstākļos, mākslinieciskos dotumus un loģiskās prasmes. Savukārt vakarā gaidāmajā noslēguma ballē apbalvosim labākās dalībnieku komandas un vienosimies lustīgās dejās līdz pat rīta gaismai.


Vēlamies izteikt Lielu pateicību mūsu atbalstītājiem: Ādažu čipsi, Amserv motors, Bungee Sigulda, Danone, Fazer, Gandrs, Grany, Jaunais Rīgas Teātris, Jaunpils pienotava, Kuldīgas domei, Maritim Park Hotel Riga, Milka, Ozolkalns, Rexona, Saga, SEB, Sniega cilvēks, Tuc, Very berry, Zilver mājas vīns

LV | ENG
Instagram Facebook Twitter