Ziemeļblāzmas disko

2013. gada 19. oktobris, kultūras pils "Ziemeļblāzma"

2013. gada 19. oktobris visiem dardedziešiem jau kādu laiku kalendāros pie sienas spīdēja apvilkts sulīgi sarkans – sezonas pirmais koncerts!

Jau no paša rīta ar satraukumu sirdīs tika gludināti tērpi, vairakkārt pārbaudīts somu sastāvs, lai pārliecinātos, vai kaut kas vēl nav piemirsts. Šoreiz mūsu galamērķis bija jaunatklātā, bezgala skaistā kultūras pils „Ziemeļblāzma”. Par šo brīnišķīgo iespēju, dejot uz greznās skatuves, kur kulisēs vēl nedaudz bija jūtama svaigi krāsotu sienu smarža, sakām lielu paldies VPDK „Auda”!

Šajā skaistajā rudens dienā „Rudens rakstus” kopā ar mums izzīmēja VPDK „Auda”, JDK „Bitīte”, JDK „Dejotprieks”, VPDK „Rīdzenieks”, kā arī mūsu pašu VPDK „Dardedze”. Izbaudījām arī iespēju pašiem pēc sirds patikas pieteikt savas dejas, savu koncertprogrammu noslēdzot ar komisku Jomajo jeb Jumalo!

Lai ar vērienu iesāktu sezonu, neapmierinājāmies tikai ar skaistu, emocijām bagātu koncertu, bet izbaudījām arī ballīti. Šoreiz ballējāmies disko stilā! Bijām cits par citu krāšņāki – spīdumi, iespaidīgas parūkas, kupli svārki, košas zeķubikses, pat ellīgi sarkani platformu zābaki, šķiet, atrasti kādas vecmāmiņas pūra lādē. Ballītes gaitā katrs kolektīvs prezentēja savu mājas darbu – priekšnesumu disko noskaņās. Visi priekšnesumi bija patīkami jautrās noskaņās, smaidi un smiekli piepildīja deju zāli. Līdz beidzot bija pienākusi mūsu kārta. Kā beidzamie, apbruņojušies ar spilgtiem atribūtiem un pārsteiguma elementiem, izdejojām disko latviešu stilā, pieliekot jestru punktu deju parādei.

TDA „Dardedze” kā atsvaidzinošs pieskāriens vakaram!

- Rasa -

LV | ENG
Instagram Facebook Twitter