Dardedzes glamūrs

2013. gada 14.decembris

Lai gan VPDK Dardedze kopā ir tikai 4.sezonu, tomēr ir dažas tradīcijas, kas ir iesakņojušās uz palikšanu. Viena no tām ir Ziemassvētku balle.

Šogad ballējāmies īpaši smalki. Ielūgums mūs aicināja 14.decembrī uz Dardedzes vidējo Ziemassvētku balli – Dardedzes glamūrs.

Jau vakara sākums bija daudzsološs. Meitenes un puiši viens par otru skaistāki, glamūrīgāki un cēlāki, galds klāts kā smalkākajās aprindās.

Vispirms mūsu kultūras dzīves galvenās organizētājas Ilonas uzruna, tad vakara atklāšanas polonēze un pēc tās lielais pārsteigums, mūsu īpašais viesis – Vilis! Jā, lai gan sākumā daži stiprā dzimuma pārstāvji nebija tik lielā sajūsmā kā kolektīva sievišķīgā puse, tomēr Vilis iekaroja pilnīgu visu simpātijas.

Tad sekoja dažas uzrunas no mūsu kolektīva svarīgākajiem cilvēkiem – vadītājas Ilzes un kolektīva prezidentes Aijas.

Saņēmuši spēka un iedvesmas vārdus, varējām pievērsties vakara nopietnākajai nodarbei, kad katrs kolektīva biedrs par katru no mums uzrakstīja veltījumu, raksturojumu vai ko citu, ko gribējās otram pateikt. Visi čakli domāja un rakstīja, lai beigās to visu saliktu katram paredzētajā aploksnē, kuru vērt vaļā mēs drīkstēsim 27.12.2013. plkst.22 (lūdzu tajā laikā Dardedzes vidējos netraucēt – visi būs aizņemti ar lasīšanu).

Vēl tikai Ziemassvētku dāvanu saņemšana un nopietnākā vakara daļa beigusies, varējām sākt dančus, fotogrāfēšanos pie īpašās Dardedzes sienas kopā ar Vili un gaidīt jauniņo priekšnesumu.

Jaunie mūs šogad īpaši pārsteidza. Rozā panteras medības uz mazajiem gulbīšiem, kas beidzās ar ciešu draudzību un kopīgu deju. Šis priekšnesums vēl ilgi paliks mūsu atmiņās.

Dejas, rotaļas, izklaides vēl ilgi nebeidza rimties. Esam kārtīgi izlustējušies, lai ķertos atkal pie citiem darbiem.

Liels paldies galvenajām pasākuma organizētājām – Ilonai B. un Kristai, kā arī visiem, kas palīdzēja, lai šis vakars mums izdotos!

- B. -

LV | ENG
Instagram Facebook Twitter