Atskaņas no koncerta „Veselā miesā vesels gars”

2014. gada 11.janvāris, Ķekavas kultūras nams

2014.gada koncertu un kopā būšanas maratonu TDA Dardedze kopā ar VPDK Dardedze, TDA Bitīte, TDA Uguntiņa, JDK Ūsiņš iesāka TDA Zīle un VPDK Zīle organizētajā koncertā Veselā miesā vesels gars. Lai arī solīto sniega segu un aukstumu nesagaidījuši, lietainajā sestdienā TDA Dardedze jaunieši, kā ierasts, saleca mašīnās un devās Ķekavas virzienā, lai Soču Olimpisko spēļu noskaņās uzdancotu kādu deju un iepazītos ar citu deju kolektīvu netradicionālajiem sporta veidiem.

Koncertā skatītāji varēja baudīt visiem labi zināmas un iemīļotas, kā arī pavisam jaunas un neredzētas, un pašu deju kolektīvu vadītāju izveidotās dejas. Smaidošām sejām un līksmu sirdi tika godam nodejots pirmais 2014.gada koncerts, kurā arī jaunajiem dejotājiem Daigai, Loretai, Rūdolfam un Ģirtam bija pirmais uznāciens TDA Dardedzes sastāvā, kas tika nosvinēts ar ierastajām dejotāju bučām pēc koncerta! :)

Tā kā vakara tēma bija sports un Olimpiskās spēles, tad pēc koncerta ballītē katrs deju kolektīvs rādīja savus netradicionālos Olimpisko spēļu sporta veidus. VPDK Dardedze visus pārsteidza ar lielisko skeletona, hokeja, biatlona un Olimpisko medību attēlošanu. Savukārt Dardedzes jaunieši Olimpiskajām spēlēm pieteica jaunu sporta veidu „Sinhronā žāvēšanās”, kas attēloja tradicionālo padušu, kreklu, dibenu, matu, zeķu un pašu sportistu jeb dejotāju žāvēšanu.

Ar lustīgām dejām, dziesmām un nu jau par tradīciju kļuvušo YMCA dziesmas dejošanu uz skatuves, tika pavisam jautri iedejots jaunais 2014. gads.

Paldies visiem par izcilo vakaru un tiekamies nākamajā koncertā! :)

- Rasa -

LV | ENG
Instagram Facebook Twitter