Grāmatu draugu ķēde un komponista Viļņa Salaka jubilejas koncerts

2014. gada 18.janvāris

18. janvārī tūkstošiem Rīgas iedzīvotāju un viesu piedalījās vienā no centrālajiem Rīgas kā 2014. gada Eiropas kultūras galvaspilsētas atklāšanas notikumiem - akcijā "Gaismas ceļš – Grāmatu draugu ķēde". Tajā simboliski, no rokas rokā tika padotas grāmatas, mērojot ceļu no Latvijas Nacionālās bibliotēkas vecās ēkas uz jauno mūsdienīgo celtni Daugavas otrā krastā – Gaismas pili.

TDA un VPDK „Dardedze” dejotāji nelaida garām šo izdevību un kuplā skaitā pieteicās šai brīnišķīgajai akcijai. Liels lepnums un gandarījums, ka arī mūsu rokas palīdzēja aizceļot šīm grāmatām otrpus Daugavai. Neviltots smaids un prieks parādījās ikvienam, saņemot pirmo grāmatu savās rokās. Līdz ko tika nodotas pēdējās grāmatas, steigšus devāmies uz VEF Kultūras pili, kur piedalījāmies koncertā par godu komponista Viļņa Salaka jubilejai. Koncertā skatītājus priecējām ar mūsu vadītājas Ilzes radītajām dejām, kuru mūziku ir komponējis pats gaviļnieks V.Salaka.

„Dardedzes” dejotāji viennozīmīgi prot apvienot patīkamo ar lietderīgo – piedalīties dažādās akcijās, priecēt skatītājus ar savu raito dejas soli un būt kopā.

- Marta -

LV | ENG
Instagram Facebook Twitter