Pavasarīga sieviešu diena!

2014. gada 08.marts, Bauskas kultūras nams

Šogad 8. martu pavadījām nedaudz citādākā noskaņā. Nepalikām mājām kopā ar vīriem, sievām un draugiem, draudzenēm, bet gan ņēmām viņus līdzi un devāmies uz Bauskas pusi.

Šo skaisto, mīlestības pilno dienu nosvinēt visiem kopā mūs ielūdza TDA “Jandāls”, lai koncerta gaitā noskaidrotu, kas ir tie “Divi, divi, kas tie divi”. Skūpstus un smaidus sniedzām arī pārējiem deju draugiem, īpaši dāmām no – TDA “Liesma”, TDA “Jaunība”, TDA “Uguntiņa”, TDA „Kursa” un TDA „Svīta”.

Koncertā skatītājiem bija iespēja baudīt dejas no š.g. jūnijā plānotā koncertuzveduma “Lec, saulīte”, kā arī novērtēt dejas no Valmieras jaunrades deju skates. Visu koncerta laiku gaisā virmoja pacilāts prieks par pavasarīgo dienu un to, ka varam būt kopā, darot to, kas mums visvairāk patīk.

Pēc pateicības vārdiem un ziedu pasniegšanas mūsu vadītājiem un repetitoriem, vēl nekas nebeidzās. Vakara ballītes daļai puišiem bija īpašs uzdevums – sarūpēt priekšnesumu savām kolektīva meitenēm, turklāt izaicinājums to izdarīt pēc iespējas oriģinālāk. Mēs lepojamies ar saviem puišiem, jo tas bija patiesi GRANDIOZI – dziesma, bučas un pašu veidotie balonu ziedi!

Dardedzes puiši ir vislabākie!!!

- Rasa -

LV | ENG
Instagram Facebook Twitter