Deju Varavīksne Lielvārdē!

2014. gada 12. aprīlis, Lielvārdes kultūras nams

Sestdien, 12. aprīlī, TDA „Dardedze” devās uz pavisam īpašu notikumu Lielvārdē – Mūsu repetitores Intas Poles jubilejas koncertu! Ar lielu lepnumu un prieku TDA „Dardedze” bija daļa no Intas krāsainās deju varavīksnes, kas sevī ietvēra ne tikai latviešu polku un palēcienu, bet arī cēlo klasiskās dejas mākslu.

Koncertā piedalījās Intas draugi no baleta studijas „Grande”, dejotāji no Rīgas Horeogrāfijas skolas, Intas vadītais Vidējās paaudzes deju kolektīvs „Lāčplēsis” ar draugiem – Vidējās paaudzes deju kolektīviem „Dancis”, „Saime”, „Vēji”, kā arī TDA „Liesma”, „Līgo”, „Teiksma” un, protams, arī mēs paši. Skatītāji varēja baudīt dažādas burvīgas dejas. Gan tādas, kas Intai personīgi bijušas ļoti nozīmīgas un atmiņā paliekošas, gan tautā iecienītas horeogrāfijas, un pašas gaviļnieces radītās dejas. Cik krāsaina ir varavīksne, tik arī krāšņi deju mirkļi apžilbināja un priecēja skatītājus.

Tā kā koncerta tēma bija varavīksne ar savām daudzajām krāsām, tad arī vakara turpinājums un ballīte noritēja tieši tādās noskaņās. Katrs kolektīvs sniedza priekšnesumu par godu kādai no varavīksnes krāsām. TDA „Dardedze” šoreiz ar zilā cerību zirga stāstu uzaicināja visus doties jautrā spēlē uz zilo cerību zemi! :)

Kā jau ierasts ballītē tika līksmots kā pienākas, piedaloties dažādās spēlēs un aktivitātēs. Par amizantu vakara tēlu kļuva mūsu pašu Edijs, kurš, piedaloties pasakā par „Rācenīti”, notēloja izcilu mazmeitiņas-princesītes lomu ar savu lielisko tekstu „Puiši, es te!” :)

Visu dejotāju vārdā vēlreiz novēlam Intai daudz laimes dzimšanas dienā un sakām milzīgu paldies par to, ka varējām būt daļa no šī sirsnīgā koncerta!

Dejā ir spēks!

- Rasa -

LV | ENG
Instagram Facebook Twitter