Labdarības koncerts Raineram

2014. gada 17. maijs, Cesvaines vidusskolas aula

17. maijā „Dardedze” piedalījās īpašā koncertā Cesvainē. Tas tika rīkots, lai palīdzētu veseļoties mazam puisītim Raineram, kas sirgst ar Draveta sindromu.

Draveta sindroms nav izārstējama slimība, tomēr, ieguldot laiku, darbu un līdzekļus, ir iespējams panākt, lai slimība tiek kontrolēta, kā arī ir iespējams uzlabot Rainera dzīves kvalitāti un dot iespēju piedalīties sabiedrībā kā pilnvērtīgam tās loceklim.

Šī labdarības koncerta mērķis bija savākt nepieciešamos līdzekļus tik ļoti vajadzīgajai izmeklēšanai Romā. Kopīgiem spēkiem mēs palīdzējām Raineram un viņa ģimenei, un mērķis tika sasniegts.

Šajā koncertā piedalījās ļoti daudzi cilvēki - dažādi mazpilsētas pašdarbnieku kolektīvi (gan dziedātāji, gan dejotāji, gan paši mazākie dziedātāji no bērnudārza, gan dāmas seniores). Tāpat arī „Dardedze” - gan jaunieši, gan vidējās paaudzes dejotāji - jūtas priecīga, ka varēja būt daļa no šī daudzo dalībnieku pulka un izjust sirsnīgo atmosfēru, kopību un mīlestību, kas valdīja skatītāju zālē.

Mēs ticam, ka darot to, ko mīli, ir iespējams darīt pasauli labāku, tādēļ mēs, TDA „Dardedze”, dejojam, no visas sirds un ar plašu smaidu uz sejas.

Skaistā, saules pielietā pavasara diena bija kā radīta labiem darbiem un gleznainās mazpilsētas Cesvaines apmeklējumam. Pēc koncerta visiem bija iespēja apmeklēt Cesvaines pili, uzkāpt tornī un izbaudīt dzestro vēju un siltos saules starus.

Raineram nepieciešama nepārtraukta ārstēšanās, kas prasa milzīgus resursus, tādēļ ikvienam ir iespēja dot savu daļiņu sirds un palīdzēt Raineram augt un attīstīties: palidzesim.lv

- Līga -

LV | ENG
Instagram Facebook Twitter