Laivojam pa Daugavu

2014. gada 10. jūnijs, Andrejosta

- Uztaisām īpašo cementu kanoe laivās?

- Kāpēc gan ne? :)

Mums nepietiek ar to, ka pavadām kopā nedēļas nogales, mēģinot Ķīpsalā vai koncertējot, mums nepietiek ar mēģinājumiem darba dienu vakaros, bet mums noteikti ir jāpavada kopā arī citi vakari, darot pavisam aizraujošas aktivitātes! Jo ir taču vasara! :)

Kādu otrdienu draudzīgā bariņā devāmies uz Andrejostu, lai pārbaudītu un izaicinātu sevi, kā arī baudītu kopā būšanu un Rīgas iepazīšanu no pavisam cita skatupunkta! Jā, laivošanas vakars bija klāt! Kad Rūdolfs bija visus instruējis, kā pareizi turēt airi rokās, lai nekļūtu pavisam slapji un kā iekāpt un izkāpt no laivas neapgāžoties, tad visi salecām 11 laivās un saulrietā devāmies šķelt Daugavas viļņus, un vakara krēslā izbaudīt Rīgas kanāla burvību! Jāsaka, ka vējš Daugavā sagādāja pirmās grūtības un vajadzēja kārtīgi parādīt, cik prasmīgi varam kontrolēt laivu. Tiklīdz tas tika izdarīts, pavisam mierīgā gaisotnē kopīgi slīdējām pa Rīgas kanālu.

Netrūka arī draudzīgas pieturas ar uzkodām, TDA „Dardedze” tradicionālo iecementēšanu, dziesmu dziedāšanu, bebru biedēšanu, fotografēšanos u.c.

Vakars izdevās pavisam jauks! Un tā arī nevienam neizdevās apgāzties! (par laimi :) )

Gribam vēlreiz teikt lielu paldies Rūdolfam par trakas idejas realizēšanu un apmācību, kā arī Piedzīvojumu organizācijai „Lūzumpunkts” par laivu nodrošināšanu!

Nākamreiz tiekamies jau dziļākos ūdeņos! :)

Lai Jums piedzīvojumiem bagāta vasara!

- Rasa M. -

Īpašais "cements" laivās
LV | ENG
Instagram Facebook Twitter