Plaukstas sniegā

2015. gada 21.februāris, VEF Kultūras pils

21.februāris Dardedzes kalendārā sarkans bija atzīmēts jau pašā sezonas sākumā. Šis ir tas datums, kad mēs visi atkal tiekamies uz VEF Kultūras pils skatuves, lai kopā ar saviem draugiem no TDA Zīles, VPDK Zīles un VPDK Lāčplēša izdejotu rakstu rakstus. Skatītājiem tika atrādītas gan tās dejas, kuras tiks dejotas jūnija sākumā vidējās paaudzes deju svētkos Jelgavā, gan arī citas sirdij mīļas dejas, kā Sārabumbals un Bērzgales dancis.

Šis gads Dardedzes vidējai paaudzei ir īpašs, rit mūsu 5.deju sezona. It kā nav daudz, bet nav arī maz. Katrā ziņā pietiekami, lai varētu atskatīties uz paveikto un nospraust jaunus mērķus. Tāpēc šoreiz tradicionālā ballīte pēc koncerta tika aizvadīta dzimšanas dienas noskaņās. Bija gan tosti, gan uzrunas. Liels prieks par mūsu kolektīva “Zelta fondu” - 15 dejotājiem, kuri ir kopā jau no pirmās deju sezonas. Mēs esam spēks!

Gribam pateikt paldies Zīlei un Lāčplēsim par sirsnīgajām apsveikuma dziesmām! Paldies mūsu Dardedzes jauniešiem par apsveikumu un gardajiem kliņģeriem! Un, protams, lielākie paldies mūsu vadītājai Ilzei, kura nenogurstoši mūs turpina dzenāt un slīpēt deju soļus, un mūsu kolektīva prezidentei Aijai, ka satur mūs kopā!


- VPDK Dardedze -

Video:

"Plaukstas sniegā" - Jaunieši - 1.daļa
"Plaukstas sniegā" - Jaunieši - 2.daļa
"Plaukstas sniegā" - Vidējie - 1.daļa
"Plaukstas sniegā" - Vidējie - 2.daļa


video autors: Uģis Kronbergs

LV | ENG
Instagram Facebook Twitter