Esi laimīgs dejojot!

2015. gada 28.februāris, Salaspils k/n „Enerģētiķis”

Pēdējās nedēļas Dardedzei ir bijušas ļoti darbīgas, teju katru dienu tikāmies, lai dejotu! Nu ir laiks atvilkt elpu, uzvārīt tēju un atskatīties, ar ko pilni ir mūsu laimes apcirkņi.

Lieliskā februāra pēdējā sestdienā mūsu ceļi veda uz Salaspili. Deju draugi no JDK “Ūsiņš” aicināja pulkā, lai apvienotu dejojošās, mazās laimītes un caur smiekliem dzimtu tā lielā!

Izdejojām gan sev sirdij tuvās latviešu dejas, gan arī koncertā manījām cittautu deju nokrāsas. Koncerts tika patiesi baudīts, jo apzināmies, ka esam laimīgi dejojot.

Beigās, kad jau bija dzirdami pēdējie aplausi un sniegti mīlestības pilnie skūpsti, koncerta mērķis tika sasniegts. Virs pierīgas debesīm dzima liesmojošs ačkups ar ūsiņa spēku sirdī, kas varenu diždanci spēja vest pār dardedzes apmirdzēto Gauju. Paldies Jums!

Nav nekāds noslēpums, ka dejotājiem tikai ar koncertu divu stundu garumā nepietiek, lai atlūztu mājupceļā. Pilnai laimei ir būtiska arī ballīte, kurā caur jautrām, pat brīžiem kutelīgām aktivitātēm tuvāk iepazinām pārējos kolektīvus. Dejas nerimās līdz rītam...

Sakām lielu paldies par iespēju dalīties laimē gan pašiem koncerta saimniekiem, gan visiem dalībniekiem un, protams, mīļajiem skatītājiem!


- Rasa B. -

LV | ENG
Instagram Facebook Twitter