Atnācām paskatīties, kā tas izskatās īstenībā

2016. gada 16. janvāris, Latvijas Nacionālā Opera

“Mīl viņu Romeo un viņa viņu, viens otra sirdi skatieniem apburot; un, pāri naidam jūtot mīlas dziņu, tie saldos augļus slepen ievākt prot. Viņš ienaidnieka mājās netiek brīvi, lai sniegtu viņai mīlas zvērestus, pie tā, kas visumīļākais ir dzīvē, Džuljeta netiek saņemt zvērestus.” /V. Šekspīrs/

Visiem brīžiem tīk ļauties sapņu un pasaku valdzinājumam, lai piepildītu slēptākās vēlmes un sasniegtu lielākos mērķus. Ne velti grāmatās rakstītais krietni atšķiras no reālās pasaules, arī stāstā par baleta klasiku mēģinājumos, ar kuru iepazinušies, šķiet, visi dejotāji kaut reizi savā mūžā. Lai sasniegtu vēlamo, ir jāiegulda grūts darbs, tāpēc ceļā uz to “Dardedze” gūst iedvesmu ikdienas mazajos brīnumos.

Tā skaistā sniegotā sestdienā kopīgi devāmies uz maģijas pilno balto ēku Rīgas sirdī, lai piedzīvotu patiesas mīlestības dejisku tēlojumu, ko pauda “Romeo un Džuljeta”. Tomēr tas nebija vienkārši burvīgs baleta apmeklējums, jo mums bija tas gods kuplā atbalstītāju pulkā turēt īkšķus un sūtīt labas domas mūsu, uz skatuves dejojošajam, repetitoram Kristapam! Viņš pievienojies “Dardedzei” tikai šosezon, bet jau ir ieguvis ievērojamu respektu no visiem kolektīva biedriem un vadības. Tik apbrīnojams dejas talants apvienojumā ar sirsnību un labu humora izjūtu. Esam laimes lutekļi.

Protams, tie jau nebūtu mēs, ja nepaliktu līdz operas slēgšanai. :) Sarkanas rozes, bučas un kaudze laba vēlējumi! Lepojamies!

Arvien turpinām iekrāsot katru dienu un ticēt brīnumiem, jo pat bilžu kvalitāte nespēj aizēnot prieku. :) Šī varētu kļūt par vēl vienu skaistu tradīciju! Kas zina, varbūt nākamreiz skatītāju vidū sastapsi arī mūs?- Rasa B. -

LV | ENG
Instagram Facebook Twitter