Sieviete - Dieviete

2016. gada 5. marts, Tukuma Kultūras nams

Arī marta mēnesis šogad "Dardedzei" neizpaliek bez koncertiem. Aktīvi piepildīta sezona – bezdarbība mums nedraud. Un tā 5. marta sestdienā devāmies uz Tukumu. Tukuma kultūras nama direktores vārdiem sakot, šoreiz – nevis pēc smukuma, bet paši atvedot to smukumu jeb deju krāšņumu skatītājiem! Turklāt šajā sezonā jau atkāroti koncertējam kopā ar saviem – vidējiem! Tā taču jautrāk un pulciņš arī kuplāks!

Tukuma kultūras nama skatuve priecēja mūs arī kā dejotājus: gaiša, plaša skatuve ar ideālu grīdas segumu un pietiekami vietas arī kulisēs – bauda dejot! Un noteikti vietējie – VPDK „Vidums” iekļūst mūsu TOP3 kā viesmīlīgākais kolektīvs, kas uzņem pie sevis ciemiņus! Visu dienu apkārt virmoja kafijas aromāts, jo tā bija sagādāta gan dejotājiem aizskatuvē, gan arī jau vakarā ballītes karstumā, kopā ar našķīšiem, lai spēks dancot! Un pavisam noteikti „Viduma” puiši ballītē atkausēja ikkatras daiļavas sirdi, vakarā sniedzot mums dziedošu priekšnesumu un jau laikus dāmas iepriecināja ar tulpītēm, par godu tuvojošajai sieviešu dienai! Daži mūsu kolektīva pārstāvji arī izpriecājās sagatavotajās spēlēs, iegūstot izturīgāko un veiklāko dalībnieku balvas!

Paldies par patīkamajām emocijām, nākamgad noteikti brauksim dejot vēl!

Tikmēr mēs turpināt ēst vitamīnus un staigāt mīļajās ķiploku krellēs, lai neslimotu un tuvāk gaidāmajos koncertos būtu pilnā sastāvā! :)- Elīna -

LV | ENG
Instagram Facebook Twitter