Zīles zīlē zīlēs

2016. gada 9. aprīlis, Ķekavas k/n

Mazliet atpūtai no jau pierastās koncertsezonas, Ķekava mūs lutināja, jo turp devāmies tikai pēcpusdienā, lai kopā ar mums labiem draugiem – TDA"Zīle" pazīlētu zīļu dejās.

Arvien vairāk sākam novērot, ka viesu uzņemšanas žests sāk mēroties spēkiem un atsauksmēm, jo katrs taču grib palikt atmiņā, lai domās piemin "...bet kā mūs uzņēma toreiz..", tāpēc "Zīle" savus viesus sagaidīja ar svaigām bērzu sulām un pīrādziņiem! Mums nu jau tas dikti tīk! :)

Pirmo reizi šajā sezonā koncerta laikā dejojām saules staru apmirdzēti, jo tie, papildus prožektoriem, spraucās kultūras nama zāles logos, izgaismojot telpu. Un kā Zīle izzīlēja zīlēs: visu koncerta laiku – priecīgā publika plaukšķināja pacilātajiem pulciņiem. Un vēl lielākam kopā būšanas priekam – koncertējām kopā ar saviem vidējiem! Publikai – gan mēs, gan "Dardedzes" vidējie – katrs atrādījām 4 dejas, tātad kopā 8! Vareni, ko tik Ilze mums spēj iemācīt!

Pēc koncerta sekoja danči kopā ar kapelu "Dziga", kuru "Dardedze" ballītē satika jau otro reizi... šo to bijām jau apguvuši Krāslavā, tāpēc deju soļos laidāmies diezgan pārliecinoši! Un tā gandrīz līdz rītam.. jo saule taču pavasarī lec agrāk! Kopīgi sveicinājām "Zīli" līdz citai reizei...- Elīna -

LV | ENG
Instagram Facebook Twitter