Danču nakts Limbažos

2016. gada 4. jūnjā, Limbaži

Gatavojoties šim notikumam, tā nosaukums jau vien liek domāt, ka būs jautrs un interesants pasākums. Un par prieku visiem - visslēptākās gaidas tika piepildītas!

Izturības ziņā dejotājiem tas bija liels pārbaudījums – jau no paša rīta mēģinājumi karstā saulē, blakus siena kaudzei kopā ar lielu daudzumu putekļiem, pēc tam ģenerālmēģinājums un beigās vēl koncerts. Bet tas viss Dardedziešus, protams, neapturēja. Ar lielu smaidu un labu garastāvokli devāmies uz skatuves un ļāvāmies dejas burvībai.

Limbaži bija patiess saldais ēdiens sezonas noslēgumā. Beidzot varēja dejot un nesatraukties, ka kaut kas nesanāca, galvenais bija prieks un kopā būšana.

Izdejojām jestro un ne tik vieglo „Ābelīti”, kā arī ar cepuru tehniku apveltīto „Aiz migliņas smukmeitiņa”. Un nedrīkst piemirst arī „Popes danci”. Bet personīgi mans favorīts bija jestrā „Zaļumballes polka”.

Lai vēl vairāk šo dienu ieskautu dejas mīlestībā, pasākumam par godu bija izveidota daudzlīmeņu sirds formas skatuve. Uhh, kā skatuves dēļi līgoja! Publika bija lieliska un atsaucīga, paldies Limbažiem par šo jauko un labi noorganizēto pasākumu. Un kā jau teju visās dejotāju sanākšanās, pēc koncerta pelnīta ballīte līdz rīta gaismai. :)

Tieši šis koncerts man bija ļoti svarīgs - neliels sapņa piepildījums! Bija prieks atkal atgriezties uz deju grīdas un uzdejot kādu polku, kā arī sajust to kopības garu, enerģiju, laimi, ko sajutu no jums “Dardedzes” un arī no citiem kolektīviem. Prieks, ka visi tik ļoti centās un vēl jo vairāk, ka biju blakus! Galvenais tā turpināt arī, ja negriežu polkas jums blakus vai nemetu kājas acu līmenī.- Kristaps -

LV | ENG
Instagram Facebook Twitter