Krāsu virpulī

2016. gada 12. novembris, Berģi

Kad viss apkārt tik balts un ārā šķiet mazliet par aukstu, mums bija tas prieks un gods piedalīties koncertā “Krāsu virpulī” un iekrāsot dzīvi košāku!

Kopā ar JDK "Dzīpars" un VPDK "Rotaļa XO" ciemojāmies pie mājniekiem TDA "Ritenītis", TDK "Mazais ritenītis" un VPDK "Greizie rati".

Katram deju kolektīvam tika izlozēta krāsa, mūsējā bija – violeta. Tad nu ar daudz skaistām un lustīgām dejām iekrāsojām prieku un atmosfēru siltāku un krāšņāku!

Šis koncerts bija emocijām pildīts un krāsains, krāsu virpulis lika sajusties it kā ārā būtu tikko sācies pavasaris! Un ,manuprāt, tieši tik īpaši šodien jutās mūsu jaunie dejotāji, kuriem bija tā lieliskā iespēja jau dejot koncertā šajā sezonā, citiem iespējams tas bija pirmais tautas deju koncerts mužā, citiem bija tā laime atkal dejot pēc ilga pārtraukuma!

Un, protams, pēc skaista koncerta laiks ballītei, kurā kolektīvi cits citu izklaidēja un pārsteidza ar košiem un jautriem priekšnesumiem! Un tie jau nebūtu īsti dejotāji, ja balle ar lustīgām dejām neilgtu visas nakts garumā!

Uz tikšanos jau nākamajā pasākumā!

Dejo, un tu būsi kas vairāk – lielāks, skaistāks un spēcīgāks par ikdienišķo tevi! /Agnes De Mille/- Gerda -

LV | ENG
Instagram Facebook Twitter