Sezonas pirmais koncerts

2018. gada 27. oktobris, k/c "Berģi"


Garkalnes novada kultūras centrā “Berģi” Dardedze 27. oktobrī izdejoja savu pirmo sezonas koncertu “Soļi miglā”. Koncerts bija arī pirmais skatuves pārbaudījums septembrī uzņemtajiem jaunajiem kolektīva dejotājiem, tāpēc aicinājām viņus dalīties iespaidos par aizvadīto pasākumu.

“Neraugoties, ka šis bija sezonas pirmais koncerts, kas uzliek papildus atbildību, biju patīkami pārsteigts par mieru un dejotāju spēju uzmundrināt vienam otru pirms pirmā uznāciena,” stāsta Jānis. Savukārt Ieva, kura atgriezusies pie dejām pēc vairāku gadu pauzes, atzīst, ka bija gatavojusies lielākam uztraukumam, tomēr “ar pāris roku un kāju misēkļiem un vieglu lampu drudzi, kas piederas pie lietas, un uzmundrinošiem vārdiem no "vecajiem" dejotājiem pirmais koncerts Dardedzē šķiet tīri izdevies. Pēc pirmajiem soļiem uz skatuves uztraukums pazuda kā nebijis!” Arī Agnese apstiprina, ka jaunajiem dejotājiem viss bija vēl satraucošāk un nopietnāk: “Tomēr pirmais koncerts jaunā sastāvā! Noteikti gribējām sevi parādīt tikai no savas labākās puses, nesajaukt kājas un smaidīt no visas sirds. Pēc uzstāšanās visi bijām ļoti priecīgi par 110 saņemtajām deju biedru bučām un apsveikumiem par veiksmīgi nodejoto pirmo koncertu. Sirsnīgs un emocionāls brīdis visiem jaunajiem dejotājiem, paldies par to!”

Raksturojot koncerta programmu, Agnese atklāj: “Kopumā koncertā kolektīvi izdejoja ļoti skaistas dejas, tās, kuras pašiem patīk dejot, aizmirstot pārāk daudz dejoto Dziesmu un Deju svētku repertuāru
- skatītājiem patiešām baudāms koncerts!” Pasākuma organizatori, TDA “Ritenītis”, protams, bija parūpējušies ne tikai par koncerta daļu, bet arī par dejotāju balli ar tēmu “Migla” un kolektīvu priekšnesumiem. “Priekšnesumos tēma tika apspēlēta no deju soļiem līdz iluminējošiem elementiem. Lai gan visu kolektīvu priekšnesumi bija pārdomāti, kā, piemēram, VPDK "Madara" uzstāšanās ar skatītāju iesaisti vai TDK "Zalktis" ar mistisku tēlu klātbūtni, tomēr Dardedze bija visdejiskākā, teatrālākā un azartiskākā savā izpildījumā”, par balles daļā novēroto iespaidos dalās Jānis. Arī Agnese priecājas par kolektīva sniegto priekšnesumu un žūrijas vērtējumā iegūto pirmo vietu: “Dardedze bija sagatavojusi ugunīgu priekšnesumu ar pikantām detaļām - "Kā pa miglu mana dzīve iet"! Skatītāji bija sajūsmā par izspēlēto un humora pilno priekšnesumu. Rezultātā - Dardedze labākie, viennozīmīgi!”.

Paldies TDA “Ritenītis” par koncerta un balles organizēšanu!


- Eduards -

LV | ENG
Instagram Facebook Twitter